PRZY KAŻDYM ŚWIĘCIE MIŁO JEST DOSTAĆ KARTKĘ . JEST ONA DOPEŁNIENIEM PREZENTU ,
KARTKA MOŻE BYĆ RÓWNIEZ SAMA W SOBIE PREZENTEM ...
Staramy się by w naszych kartkach wzór i tekst zawarty w życzeniach był taki, jaki sami chcielibyśmy dostać
na własne święto..